Bezbramkowy remis w Inowrocławiu !!!

Wynikiem 0:0 zakończył się pierwszy mecz wyjazdowy Orląt. Aleksandrowska drużyna w Inowrocławiu podejmowała miejscową Cuiavię. Gra od samego początku była wyrównana. W pierwszej połowie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki mieli gospodarze. Natomiast w końcówce spotkania gra stała się bardziej agresywna i to Orlęta miały możliwość wywiezienia 3 punktów z Inowrocławia. Bliscy zdobycia gola byli Filip Sąsała, Daniel Matuszak, Marcin Majchrzak oraz Patryk Nowicki. Mimo strasznie okrojonego składu Orlętom udało się wywieść z Inowrocławia 1 punkt. W następną sobotę podejmiemy na własnym stadionie Pogoń Mogilno.

Skład Orląt:Kościelecki,Brzeziński, Czułkowski, Majchrzak, Witucki, Wojnowski, Młodzieniak, A.Nowicki(45'P.Nowicki), Żywica Mariusz (66'Sąsała), Matuszak (89'Jakubiec),Rutecki.

Na stadionie w Inowrocławiu około 60 kibiców z Aleksandrowa.