Fotogaleria z Janikowa

Fotogaleria z Janikowa

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z meczu z Unią Janikowo

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
 • chyba z bocznego boiska widziales napisał
  co to jest roszada bo nie ogarniam .cos do picia wnioskuje -ale jak sie przychodzi po paru glebszych to i roszada wejdzie w leb///cokolwiek to znaczy /przepraszam;musialem

 • ztrybyny napisał
  Kibice spiochy zajęciem picia roszady a nie meczem

 • Kibic napisał
  Do "Nowy" a gdyby tak kibice wspierali zawodników to napewno byłby inny wynik. Cieszmy się z tego co jest! Zawodnicy nasi grają najlepiej ze wszystkich drużyn w 4 lidze. Każdemu może noga się powinac. Ważne jest to, że jesteśmy na pierwszym miejscu mimo dzisiejszej porażki. Dziękujemy naszym zawodnika za walkę! Za tydzień wszyscy na mecz! ORLĘTA!

 • nowy napisał
  a gdyby tak do przerwy Witucki strzelil ,a po przerwie Sadowski to wynik bylby korzystny,a tak porazka .

 • ws 1955 napisał
  Piłka bywa okrutna , dzisiaj stało się to udziałem naszej drużyny . Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu naszej drużyny , straciliśmy gola w ostatnich sekundach to boli. Ale to już historia przed zespołem ostatni mecz , trzeba to przeżyć , gramy dalej . Wielkie dzięki za walkę i włożony trud , daliście z siebie wszystko . Bez względu na wynik ostatniego meczu , zespół zrobił w rundzie jesiennej więcej niż żeśmy się spodziewali , podziękowania dla drużny . Pozdrawiam .

 • kibic napisał
  Orleta jak do tej pory wygrali 10 spotkan,4 zremisowali i raz przegrali,moga poszczycic sie najwieksza iloscia zdobytych bramek 36 oraz sa na drugim miejscu w straconych bramkach15- o ile powieksza swoj dorobek w sobote to sie przekonamy

 • gosc napisał
  no widac,ze kibice Orlat w wieszym gronie sie stawili w Janikowie -szkoda,ze bez szalikow,czapeczek ,tylko niektorzy mieli i umieja przyznac sie do swojej druzyny a szkoda.

  opopo napisał
  wy za to nigdy sie u nas nie pojawiliscie wiec sklej wary
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości