Zdjęcia z wygranego spotkania z Legią Chełmża

Dodaj komentarz
  • kibic napisał
    w jakim skladzie zagralismy ten przegrany puchar?

• obserwator napisał
    czy wiecie,ze gdyby teraz druzyny spadaly z 4 ligi to wowczas opuscily by nasza lige 5 zespolow ,spada Chemik i Wda,co z tego wynika ,ze wszyscy beda walczyli o punkty nawet taka Wisla Nowe ktora ma 1 punkt,tez tanio skory nie sprzeda.

• Kibiccc napisał
    Teraz trzeba podnieść głowę i wygrać w środę puchar w Baruchowie oraz u siebie w sobotę mecz z Wisłą. Dać szansę od początku Smolko, oraz od początku musi grać Vadim i fajnie byłoby gdyby już Bihus wrócił bo bez niego bok obrony kuleje i nie ma kto napędzac boku. Sadoch jak nie przewraca się to przy pierwszej bramce miał idealna stratę nie potrafiąc piłki przyjąć w środku nie mając nikogo obok... Niestety czas go posadzić na ławce bo z Legia Chełmża też przerwał się na piłce... Trzeba skład przemeblowac bo mamy w kim wybierać. Fajnie jakby szybko udało się załatwić Sylwestra Kiełbasę bo to duże wzmocnienie na środek pola pomocy.

• Konal Barbarian napisał
    Bihus kontuzjowany, Żuchowski po kontuzji

• aleks napisał
    NIE TAKI SKLAD MIAL BYC BO GDZIE Bihus, Zuchowski, Smolko dopiero po przerwie no i gwiazdorzy na ziemie sprowadzeni to bylo do przewidzenia,trzeba zawsze z pokora a nie buta do meczu podchodzic

• Kibic :-( napisał
    3-0 w plecy do przerwy...nic nie gramy... Błędy w obronie same i zero akcji z przodu...