Kolejna wygrana w sparingu !!!

Kolejna wygrana w  sparingu !!!

Orlęta Aleksandrów Kujawski w swoim czwartym meczu kontrolnym pokonały Lidera Włocławek 2:1(0:1)

Bramki dla Orląt:

Marcin Majchrzak (rzut wolny 64 minuta spotkania)

Łukasz Witucki ( 86 minuta spotkania )

Skład:

Kościelecki, Brzeziński, Śmieszny , Majchrzak , Czułkowski , Cięgotura , Rutecki , Witucki , P.Nowicki , Żbikowski, Młodzieniak.

W drugiej połowie: Migdalski, Matuszak, Adrian Nowicki, Jakubiec.

W pierwszej połowie Goście utrzymywali się częściej przy piłce, byli bardziej przytomni co poskutkowało zdobyciem bramki. Po przerwie Orlęta wyszły na boisko jak nowo narodzeni , co w krótkim czasie przełożyło się na zdobycie wyrównującego gola,którego zdobywcą był Marcin Majchrzak. Kilkanaście minut później zwycięską bramkę dla Orląt Zdobył Łukasz Witucki. Kilka minut wcześniej szansę na zdobycie gola miał również Tomasz Jakubiec, lecz bramkarz gości popisał się świetną interwencją. Ostatecznie Orlęta czwarty raz odniosły zwycięstwo w sparingu.