Nowi zawodnicy w Orlętach

Informujemy, że w nowym sezonie w barwach Orląt zobaczymy pięciu nowych zawodników. Kadrę zasilą Marcin Mrówczynski, Łukasz Osiński, Jakub Oczki, Sebastian Śmieszny i Filip Sąsała.

Marcin Mrówczyński - pomocnik, rocznik 1992, w zeszłym sezonie grał w Promieniu Kowalewo Pomorskie, wychowanek Elany Toruń.

Łukasz Osiński - bramkarz urodzony w 1991 roku, ostatnio występował w Elanie Toruń.

Jakub Oczki - zawodnik urodzony w roku 1996, ostatnio występował w UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski na pozycji skrzydłowego.

Sebastian Śmieszny - obrońca, wychowanek naszego klubu, ostatni sezon występował we Włocłavi Włocławek

Filip Sąsała - zawodnik urodzony w 1994 roku, w sezonie 2013/2014 grał w Cuiavii Inowrocław, gdzie wystąpił w 32 spotkaniach (2377 min.) i strzelił jednego gola.

Na testach w klubie przebywają również dwaj zawodnicy Zdroju Ciechocinek - Łukasz Witucki i Arkadiusz Dryps. Niestety nadal nie możemy potwierdzić ich przybycia, gdyż Orlęta i Zdrój nadal szukają porozumienia w sprawie transferu.