Orlęta Aleksandrów Kujawski-Legia Chełmża (Zapowiedź)

Orlęta Aleksandrów Kujawski w ramach 11 kolejki 4 Ligi Kujawsko-Pomorskiej podejmą na własnym stadionie Legię Chełmżę.

Legia po 10 kolejkach zajmuję 4 miejsce z dorobkiem 20 punktów. Orlęta zajmują 6 lokatę tracąc do Legii Zaledwie jeden punkt.W poprzedniej kolejce Legia m.in pokonała:Chełminiankę Chełmno 2:1, Łokietek Brześć Kujawski 3:1 oraz Wisłę Nowe 3:1. Legia tak jak Orlęta nie przegrała od 4 kolejek żadnego spotkania. Trener Wiesław Borończyk pokazał,że wie na jakich zawodników może polegać podczas walki o zwycięstwo. W bardzo dobrej dyspozycji jest również nasz bramkarz Mikołaj Migdalski, który od kilku spotkań ratuje Nas przed utratą punktów. Bardzo dobrze na boisku odnajduję się Remigiusz Wojnowski, który bardzo dobrze rozgrywa piłkę w środku boiska oraz pomaga w obronie. Na pochwałę zasłużyli również Daniel Matuszak i Marcin Majchrzak, którzy w meczu z Wisłą Nowe pokazali, że nie łatwo zabrać im piłkę.W tym meczu przełożyło się to na zdobycie bramki przez Marcina Majchrzaka, który w 20 minucie sprytnie umieścił piłkę w bramcę po podaniu Daniela Matuszaka. 40 minut póżniej ponownie po podaniu Matuszaka bramkę dla Orląt zdobył Radosław Czułkowski, który wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy. Cieszy również znakomita dyspozycja naszego kapitana Szymona Brzezińskiego,który nie od kilku meczu a od kilku sezonów godnie reprezentuję barwy naszego Klubu.

Cała drużyna zasłużyła na pochwałę.lecz postanowiłem wymienić tych,którzy zasługują na to najbardziej.

Mecz z Legią Chełmżą jak i kolejny mecz zaliczany jest do meczów "za 6 punktów".W kolejnym meczu Orlęta zmierzą się na wyjeździe z Chełminianką Chełmno.

Miejmy nadzieję, że Orlęta w sobotę po meczu,który odbędzie się na stadionie Miejskim w Aleksandrowie Kujawskim o godzinie 15, zejdą z boiska bogatsi o trzy punkty.

Serdecznie Zapraszamy i Zachęcamy Kibiców do głośnego dopingu.

P.S Na stadionie najprawdopodobniej pojawią się Kibice z Chełmży :)