Orlęta Aleksandrów Kujawski-Łokietek Petrokan Brześć Kujawski (Zapowiedź)

Po meczach z drużynami z czołówki tabeli czas na mecze z drużynami,które zajmują ostanie miejsca w tabeli.Już dziś o godzinie 15 Aleksandrowskie Orlęta podejmą na własnym stadionie drużynę z Brześcia Kujawskiego.Drużyna prowadzona przez Billego Abotta zajmuje 16 miejsce z dorobkiem 7 punktów. W bieżącym sezonie Łokietek pokonał Gopło Kruszwicę oraz Piasta Złotniki Kujawskie.Oba mecze zakończyły się wynikiem 4:1. Remis tak jak w przypadku Orląt padł W Inowrocławiu (1:1), Pozostałe mecze zakończyły się dla Łokietka wysokimi porażkami.W minionym tygodniu Łokietek został rozbity przez Lech Rypin 7:1. Łokietek od 7 kolejek nie odniósł zwycięstwa. Mamy nadzieję,że Orlęta pomogą zachować swoim przeciwnkom ich passę i dołożą do swojego konta 3 punkty oraz kilka bramek.Sędzią głównym spotkania będzie Pan Grzegorz Gołdyn z Lachmirowic.

Zapowiada się ciekawe widowisko,na które zapraszamy wszystkich kibiców !!!