Orlęta bez porażki u siebie. Wygrana z Kujawianką Izbica Kujawska 3:1!

Zwycięstwo Orląt z Kujawianką Izbica Kujawska 3:1! Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Szymon Brzeziński, Adam Młodzieniak oraz Miłosz Sadowski.

Skład: Migdalski - Żywica (60' Czułkowski), Brzeziński, Śmieszny, Dryps - Nowicki (78' Smołko), Wojnowski, Gawroński (63' Żuchowski), Vadym - Młodzieniak (70' Sadowski), Witucki

• MZKS TRYBUNA PARK napisał
    Weź nie pajacuj debilu jeden ! do nich dołączysz Ty jeszcze i będzie to ten walnięty w łeb jebni** ! Będziemy mieli komplet kontuzjowanych i chorych razem z Tobą ... właśnie Ciebie BRAKOWAŁO w tej TRÓJCE ! skocz z mostu to zrobisz przynajmniej dobry uczynek i jednego głupiego będzie mnie , taka naturalna selekcja , nie żebym Cię namawiał ale pomyśl na tym... po co masz innym zatruwać życie ?

mis Go jeszcze jestkontuzjowany oraz kartkowicze to maly smialy i duzy drab

• MK napisał
    Kto jest kontuzjowany ? Bihus i kto jeszcze ?

• młody kibic napisał
    Mamy kontuzjowanych trzech graczy i dwóch wyjątkowych szkoda,że to trafiło nasz zespół przed meczem o fotel lidera z Janikowem

• Tde napisał
    Co z Wróblewskim?

• pierwszy kibic napisał
    Uniau siebie przegrala z Pogon Mogilno a ze Sparta zremisowala reszte spotkan wygrala,w druzynie Uni wystepuje najlepszy strzelec Kedziora zdobyl 13 bramek,oraz krol strzelcow z tamtego sezonu Kuropatwinski ,pozatym graja Poczwardowski, Mysiak czy Nytko zrobili silna ekipe ale czy to wystarczy na nasze Orleta zobaczymy w sobote.

• staly kibic napisał
    w naszej druzynie nie bylo zadnego slabego ogniwa wszyscy walczyli jak LWY

• jarooo napisał
    duzo ludzi wybiera sie na mecz do janikowa?

• orleta napisał
    ciekaw jestem jakiego sedziego wyznaczy Kolegium Sedziow z Bydgoszczy ,bo to mecz na szczycie to i pan sedzia powinien byc odpowiedni to rangi meczu

• Mzks napisał
    Zobaczymy jakie wpisy będą za tydzień kibiców z Janikowa po porażce 😁 niech się napinaja dalej a boisko wszystko rozstrzygnie... do zobaczenia w sobotę!