Orlęta finalizują transfery. Zobacz kto wzmocni drużynę!

W dniu dzisiejszym jesteśmy już pewni kto wzmocni aleksandrowską drużynę. W rundzie wiosennej w barwach Orląt grać będzie dwóch obcokrajowców. Orlęta pozyskały razem pięciu nowych zawodników.

Pierwszym z nich jest Bartosz Maćkiewicz, 22-letni napastnik, ostatnio występujący w III-ligowej Elanie Toruń, gdzie w rundzie jesiennej wystąpił w 13. spotkaniach.

Drugim nowym zawodnikiem Orląt został Denis Olejnik. Urodzony 22.03.1997 (20 lat), ostatnio grał w Starcie Stawki.

Jako trzeci zawodnik, na zasadzie wypożyczenia doszedł 18-letni Michał Żuchowski, który rundę wiosenną występował w Orle Służewo.

Do kadry dołączyło również dwóch zawodników z Ukrainy: Artiom Kusznarenko (19 lat) oraz Vadim Powołocki (27 lat). Niestety bardzo możliwe, że nie będą jeszcze mogli wystąpić w pierwszym meczu ligowym w nowym roku z powodu oczekiwania zatwierdzenia ich przez PZPN.

W rundzie rewanżowej nie zobaczymy Przemysława Żbikowskiego (Lech Rypin), Marcina Majchrzaka (Zdrój Ciechocinek) oraz Daniela Matuszaka (Zdrój Ciechocinek).

Witamy serdecznie w naszym klubie wszystkich nowych zawodników i życzymy im samych udanych występów.