Orlęta nadal niepokonane - Wygrana z Legią Chełmża

Orlęta wygrały w zaległym meczu 4. kolejki z Legią Chełmża 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Łukasz Witucki w 66 minucie.

Skład: Migdalski - Żywica (60' Smołko), Czułkowski, Brzeziński, Dryps - Nowicki (88' Wienconek), Gawroński, Wojnowski, Młodzieniak (60' Povolotskyi) - Sadowski (85' Seweryn), Witucki

W środę Orlęta rozegrały zaległy mecz z Legią Chełmża i po wygranej 1:0 pewnie usadowiły się na pozycji lidera rozgrywek IV Ligi Kujawsko-Pomorskiej z dorobkiem 22 punktów.

Na dzień dzisiejszy nasza Drużyna jest jedynym niepokonanym zespołem w lidze.

Mecz z Legią był chyba najtrudniejszym meczem w tym sezonie dla naszej Drużyny. Jedyna bramka padła dopiero w 66 minucie spotkania, a zdobył ją uderzeniem z pola karnego Witucki.

Mecz był bardzo wyrównany i właściwie szala zwycięstwa mogła przechylić się na każdą stronę. Jednak to Orlęta wyszły z tego pojedynku z tarczą. W kilku sytuacjach dobrze interweniował Migdalski ratując nasz Zespół przed utratą bramki. Orlęta również miały kilka doskonałych szans na zdobycie gola jednak zabrakło albo zimnej krwi, albo próby odegrania do lepiej ustawionego partnera. Ostatecznie wygrywa ten zespół który strzeli więcej bramek i to trójkolorowi zainkasowali 3 punkty w tym meczu.

Legia Chełmża sprawiła naprawdę dużo problemów i do samego końca starała się o wywiezienie z Aleksandrowa dobrego wyniku. W Orlętach zabrakło od samego początku meczu Smiesznego, Bihusa, Povolotockiego, Żuchowskiego. Jednak już w meczu z Włocłavią sztab szkoleniowy powinien mieć tych zawodników do dyspozycji - za wyjątkiem Bihusa.

Już jutro MZKS zmierzy się we Włocławku z miejscową Włocłavią. Gospodarze zajmują 14 pozycję w tabeli z dorobkiem 7 punktów, a w ostatniej kolejce ulegli Pomorzaninowi Toruń 2:0.

Powiązana galeria: