Passa podtrzymana - bez porażki u siebie

W sobotę 4. kwietnia o godz. 15.00 Orlęta podejmowały na własnym boisku Zawiszę II Bydgoszcz. Nasz zespół chciał się zrewanżować rywalowi za porażkę w rundzie jesiennej. Do tego spotkania przystąpiliśmy osłabieni brakiem Michała Witkowskiego, który musiał pauzować za otrzymanie czerwonej kartki w poprzednim meczu.

Od początku meczu to nasza drużyna przeważała. Efektem tego było zdobycie bramki w 7. minucie przez Marcina Mrówczyńskiego. Rywal nie potrafił zagrozić bramce strzeżonej przez Kacpra Kościeleckiego. W 70. minucie Łukasz Witucki po podaniu Jarosława Mańki podwyższył na 2:0. Orlęta miały jeszcze kilka dogodnych sytuacji aby strzelić gola, ale dobrze bronił bramkarz gości - Damian Węglarz. Mecz zakończył się zwycięstwem Orląt 2:0.

Orlęta: Kościelecki - Jakubiec, Śmieszny, Brochocki, Mateusz Żywica - Dryps, Brzeziński (82' Janik), Mańka (87' Modrzejewski), Mariusz Żywica (78' Nowasielski) - Mrówczyński, Witucki

Zawisza: Węglarz - Barszczewski, Gręzicki, Pieniądz, Pekowski, Duch (60' Kortas), Wiśniewski, Robaszyński (40' Błaszczyk), Woźniak(60' Olewiński), Żylski, Kamiński

Orlęta Aleksandrów KujawskiOrlęta 2:0 Zawisza II BydgoszczZawisza Bydgoszcz

Bramki: Mrówczyński (7'), Witucki (70')