Pogoń Mogilno pokonana !!!

Orlęta Aleksandrów Kujawski pokonały w 3 kolejce na własnym stadionie Pogoń Mogilno 1:0(0:0).

Zwycięskiego gola w 88 minucie zdobył Patryk Nowicki po zamieszaniu w polu karnym.

Gra od początku była bardzo wyrównana. Po stronie Orląt gra była bardzo chaotyczna i nieprzemyślana. Bardzo dużo błędów, niedokładnych podań przyczyniło się do tego, że Orlęta przez pierwsze 60 minut nie stworzyły żadnej dogodnej sytuacji do strzelenia bramki. W przeciwieństwie do gości,którzy mogą mówić o prawdziwym pechu, awaria autokaru, słupek, poprzeczka i bramka stracona w 88 minucie. Wielkie brawa należą się Mikołajowi Migdalskiemu,Który popisał się świetnymi interwencjami, Szymonowi Brzezińskiemu,który nie dopuszczał do tego aby goście za często pojawiali się w polu karnym Orląt, Patrykowi Nowickiemu za zdobycie zwycięskiej bramki oraz Marcinowi Majchrzakowi, który prawie do końca meczu(w 89 minucie został zmieniony przez Adriana Nowickiego) za wszelką cenę próbował zdobyć bramkę. Wyjątkowo w środę Orlęta zmierzą się w Rypinie z miejscowym Lechem.Mecz rozpocznie się o godzinie 17.

Skład Orląt: Migdalski, Brzeziński, Majchrzak(89'A.Nowicki), Matuszak, Czułkowski, Młodzieniak(83'Sąsała), Cięgotura, Witucki, Żbikowski, Wojnowski(63'Żywica M), Rutecki (P.Nowicki)