Pogrom w Zbrachlinie !!!

Orlęta Aleksandrów Kujawski wysoko pokonały Sadownik Waganiec 8:1.

Pierwszą bramkę dla Orląt w 16 minucie spotkania zdobył Łukasz Rutecki.Kwadrans później po kapitalnej akcji Adama Młodzieniaka (można powiedzieć,że był to najlepszy zawodnik tego meczu) bramkę zdobył Daniel Matuszak.Kilka minut później gospodarze wywalczyli rzut wolny.Piotr Charzewski strzałem z ponad 30 metrów umieścił piłkę tuż pod poprzeczką a ta odbiła się i wpadła do bramki. Po przerwie Łukasz Rutecki postanowił skompletować hat-tricka i mu się to udało.Po dośrodkowaniach oddał dwa strzały do bramki.(53,56 minuta). W 67 minucie bramkę po indywidualnej akcji zdobył Patryk Nowicki.Chwilę po wejściu na boisku Łukasz Witucki prawie pokonał bramkarza gospodarzy.Niestety piłka odbiła się od słupka.Piłkę szybko przejął Żywica, który uspokoił grę i wycofał piłkę.Do gry włączył się Czułkowski,który dośrodkował piłkę w pole karne gdzie przejął ją Łukasz Witucki,który umieścił piłkę głową w siatce. Po chwili Sadownik opadł z sił a Orlęta przystąpiły do ataku. Efektem tego była bramka Adriana Nowickiego w 86 minucie.Indywidualna Akcja zakończona pięknym strzałem z ponad 20 metrów. W 88 minucie ostatnią bramkę dla Orląt zdobył Sąsała,który wykorzystał dośrodkowanie Żywicy. W końcówce spotkania Orlęta stwarzały sobie jeszcze kilka sytuacji. Najbardziej efektowną bramką mógł popisać się Marcin Majchrzak, który jak twierdzą kibice zainspirował się bramką Garetha Bale'a z meczu Realu Madryt i Legii Warszawa.Niestety piłka przeleciała nad bramką. Za tydzień Orlęta zmierzą się z Unią Solec Kujawski. Mecz odbędzię się o godzinie 14 w Aleksandrowie Kujawskim.

Skład Orląt: Kościelecki, Żbikowski, Czułkowski, Brzeziński, Majchrzak, Wojnowski, Śmieszny, Patryk Nowicki(Adrian Nowicki),  Rutecki(Żywica), Matuszak(Sąsała), Młodzieniak( Witucki).

Zarabiaj na przepisywaniu tekstów z obrazka! - LINK