Porażka w ostatnich sekundach

Orlęta przegrały ze Spartą Brodnica 1:2. Bramkę dla naszego zespołu zdobył z rzutu karnego Łukasz Witucki.

Była to pierwsza porażka przed własną publicznością.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • kibicOrlat napisał
    wostatnie kolejce Janikow gra z Chelmnem pewne punkty dla Uni, Sparta gra z Legia w niedziele to juz bedzie znala wyniki z soboty typ trzy punkty dla Brodnicy,my musimy wygrac aby utrzymac Lidera i mistrza jesieni trudne zadanie czeka nasza druzyne.

• mlody kibic napisał
    mamy poniedzialek a tu ani relacji ani skrot z meczu do tej pory brak,?

• aleks napisał
    czytalem relacje na stronie Sparty o meczu w sobote i stwiedzili,ze to bylo dobre spotkanie i nie bylo z a d n e j roznicy klas ale ciekawy mecz ktory w koncowce przechylili na swoja korzysc,a nasz kibic te bzdety czyli niby jestem za na nawet przeciw.

• K. K napisał
    Ten jaki obrońca się znalazł haha trzymasz palec głęboko widzę komuś z dyżury, że taki teraz niby fajny jesteś i widzisz same pozytywne rzeczy haha debil no debil!

• Kibic napisał
    Nie rozumiem po co te wszystkie żale o zmiany Mańka na kogoś. Ocknijcie się ORLĘTA są na pierwszym miejscu gdzie są faworyci? Izbica Janikowo? Może zamiast ględzenia byście podziękowali chłopakom za całą rundę? Przegrali pierwszy mecz u siebie i dramat. Żałośni jesteście i tyle

• Obserwator napisał
    Bedzie skrot?

• Wierny kibic napisał
    Gdyby Witucki strzelił na pustą bramkę z 3 metrów w pierwszej połowie i później Sadowski sam na sam by trafil w bramkę wynik byłby inny. Niewykorzystane sytuacje się zemscily niestety...Nie rozumiem jak można było zdjąć dobrze grającego Manka i jednego z lepszych na boisku na jakiegoś Wienconka i po jego wejsciu i stracie piłki Sparta strzeliła gola. Nie zmienia się obrońcy jeśli drużba wygrywa 1-0 i cala obrona gra dobrze. Po zmianie jedego obrońcy pada gol na 1-1 po zmianie drugiego obrońcy Drypsa pada gol na 1-2... dziwna logika trenerów w tym meczu. To jedna z przyczyn porazki. Skoro Wojnowskoego nie było i Bihusa i Smolki to nie zmienia się byle tylko zmienić i gra się do końca takim składem tym bardziej z doświadczoną Brodnica. Wystarczyło zmienić Adama za Sadowskiego coraz Czulka za kogoś i na tym koniec w tym meczu. Takich graczy jak Wienconek, Prysak się nie trzyma w IV lidze. Kuzmikowski widać, że ma potencjał i nie dostaje szans. W Rypinie dostał i gola strzelił. A teraz od kilku meczów ani jednej minuty. Szkoda tylko Migdala, że taki pech mu się przydarzył w ostatnich sekundach 😕

• abstynent napisał
    do nie lej po calym -Sparta w pierwszej polowie grala szybciej pilka ,ale najlepsza sytuacje nie wykorzystana mialy Orleta,i po pierwszej czesci wynik byl 0;0 ,w drugie polowie zostal ustalony wynik padly trzy bramki w tym decydujaca dla Sparty w ostatnich sekundach,a wiec gdzie ta roznica klasy ,wowczas wynik bylby dwucyfrowy,a tu ledwo ledwo wygrali,proponuje pij po calym ,moze lepiej bedziesz ocenial gre naszych zawodnikow.

• obserwator ligi napisał
    pogoda nie pozwala juz tak sie ozwinac i tez nie wszystkie mecze beda wygrrane , orleta i tak wielki sukces w tym sezonie robia

• nie lej po całym napisał
    Bardzo słaby mecz z naszej strony Sparta w pierwszej połowie o klasę lepsza.Druga bardziej wyrównana,co nie zmienia faktu że to goście zasłużyli na 3 pkt a nie My.Tylko zwycięstwo w Pakości tylko zwycięstwo!!!!!!