Remis z Legią Chełmża.

Orlęta Aleksandrów Kujawski w ramach 11 kolejki 4 ligi podejmowały na własnym stadionie Legię Chełmża. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. W pierwszej połowie lekką przewagę mieli goście,stwarzali sobie dogodne sytuację do zdobycia bramki. Niestety na początku drugiej połowy doszło do nieporozumienia ze strony obrońców Orląt co poskutkowało stratą bramki. Gra od początku drugiej połowy była bardzo nerwowa. Zawodnicy wzajemnie się faulowali. W 75 minucie spotkania po faulu na Ruteckim sędzia Tomasz Perliński podyktował rzut karny,którego wykorzystał Łukasz Witucki. Do końca spotkania Orlęta dzielnie walczyły o zwycięstwo. Niestety musieli podzielić się punktami z Legią.W następną sobotę Orlęta o godzinie 15:30 zmierzą się z Chełminianką Chełmno.

Skład: Migdalski, Majchrzak, Brzeziński, Rutecki, Wojnowski, Żywica, Śmieszny, Witucki, Czułkowski, Cięgotura (Młodzieniak), Matuszak (Sąsała).