Remis z Łokietkiem.

Remisem 2:2 zakończył się mecz 13 kolejki w którym Orlęta podejmowały Łokietka Brześć Kujawski.Pierwszą bramkę otrzymaliśmy w prezencie od bramkarza Łokietka,który wybijając piłkę trafił w nabiegającego Łukasza Ruteckiego. To już druga taka bramka tego zawodnika.W poprzednim sezonie bramkarz Pogoni Mogilno trafił w plecy Łukasza.Do końca pierwszej połowy gra była bardzo chaotyczna,zawodnicy bez zrozumienia rozgrywali piłkę,którą po krótkim czasie tracili. Na początku drugiej połowy po zamieszaniu w polu karnym Orląt bramkę zdobył zawodnik gości,który umieścił piłkę tuż pod poprzeczką.Kwadrans później ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę dla swojej drużyny.W 65 minucie na boisku pojawił się Patryk Nowicki,który wprowadził do gry ożywienie.Skutkiem tego był bramka Łukasza Ruteckiego w 67 minucie spotkania.Mecz do ostatnich minut był bardzo nerwowy. W końcówce spotkania Orlęta stworzyły sobie kilka sytuacji,lecz zabrakło skuteczności.

Skład:Migdalski,Brzeziński,Majchrzak,Rutecki,Wojnowski,Czułkowski,Śmieszny,Młodzieniak(Matuszak),Sąsała(Żywica), Żbikowski(Nowicki),Witucki.

Zarząd klubu poinformował kibiców o karze jaka została nałożona na klub za ostatnie zachowanie kibiców na meczu z Legią Chełmża.Kara wyniosła 1000 zł.Oprócz tego Orlęta rozegrają dwa mecze bez publiczności jeżeli taka sytuacja się powtórzy.

To teraz MY KIBICE informujemy zarząd,trenera i zawodników:

Jeżeli chcecie aby Orlęta miały wsparcie i doping ze strony kibiców to wpuszczajcie ich na mecz. Zachowanie ochrony było karygodne. Zabieracie nakrętki od butelek osobą,które pieszo wchodzą na mecz, nie sprawdzając wogóle samochodów.B ez żadnych kontroli wjeżdzają na teren stadionu.Kibice którzy w przerwie wyszli poza teren stadionu nie zostali wpuszczeni po powrocie na stadion.(za płotem stało około 40 kibiców)Panie Prezesie w sobotę o 14 prosimy o wyjaśnienie tej sprawy i przeprosiny bo chyba się nam należą.Proszę przemyśleć swoje zachowanie,bo to do niczego nie prowadzi.