Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy ligowe emocje! Już w najbliższą niedzielę podopieczni Waldemara Czarneckiego zainaugurują rozgrywki IV ligi. Rywalem aleksandrowskich Orląt będzie Gopło Kruszwica. Początek spotkania tradycyjnie o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy.

Gopło w poprzednim sezonie zajęło 10. miejsce w ligowej tabeli, gromadząc 38 punktów. Piłkarze z Kruszwicy mają już za sobą pierwszy oficjalny mecz w sezonie 2014/15. Gopło wygrało mecz w ramach rundy wstępnej Okręgowego Pucharu Polski z Kolorowymi Krusza Zamkowa aż 12:1. Z oficjalnej strony naszych najbliższych rywali wynika, że rozegrali oni zaledwie trzy spotkania sparingowe. Przeciwnikami Gopła w okresie przygotowawczym byli: Dąb Barcin, Łokietek Brześć Kujawski i Zjednoczeni Szarlej.

Nie znamy jednak do końca obsady IV ligi, ponieważ licencję na grę w III lidze otrzymała Warta Poznań. Dlatego najprawdopodobniej w klasie okręgowej wystąpi Promień Kowalewo Pomorskie, a jego miejsce na czwartoligowych boiskach zajmie Pogoń Mogilno.