Sparta Brodnica pokonana !!!!

Orlęta Aleksandrów Kujawski-Sparta Brodnica

2:0 (1:0)

Bramki:

Łukasz Witucki (19 minuta)

Daniel Matuszak(81 minuta)

Skład Orląt:Brzeziński, Śmieszny(75'A.Nowicki), Sąsała, Młodzieniak, Rutecki (90'Maciusiewicz), Witucki (63'Matuszak), Migdalski, Cięgotura, Żbikowski, Wojnowski, Żywica Mariusz (60'P.Nowicki)

Od początku spotkania Orlęta miały przewagę nad swoim rywalem. Poza jedną sytuacją na początku spotkania goście nie stworzyli sobie żadnej sytuacji do zdobycia gola.Efektem tego była bramka zdobyta przez Łukasza Wituckiego.Do końca pierwszej połowy ten sam zawodnik mógł jeszcze podwyższyć wynik spotkania.W drugiej połowie Orlęta ponownie zaczęły grać bardzo agresywnie.Co wywołało panikę u gości z Brodnicy.W 63 minucie boisko opuścił Łukasz Witucki zastąpił go Daniel  Matuszak,który kilkanaście minut później zdobył bramkę po dośrodkowaniu. Wielkie brawa należą się kibicom, którzy przez cały mecz dopingowali swoją drużynę.W sobotę Orlęta zmierzą się na wyjeździe z Unią Janikowo.Wcześniej jednak rozegrają mecz drugiej rundy Pucharu Polski.Ich rywalem będą Zjednoczeni Piotrków Kujawski.