Start Warlubie 1-2 ORLĘTA Aleksandrów Kujawski !

We wczorajszym meczu Orlęta po zaciętym i emocjonującym meczu pokonały Start Warlubie na wyjeździe 2:1. Nasz zespół wystąpił w składzie :

Kościelecki - Bihus, Smieszny, Brzeziński, Vadim - Żywica (55` Sadowski), Młodzieniak (55` Czułkowski), Smołko (85` Siedlecki), Gawroński (68` Osiński), Wojnowski - Maćkiewicz

Niewykorzystane zmiany : Jan Hopel

Orlęta zdobyły bramkę w 14 minucie po krótko rozegranym rzucie rożnym między Vadimem i Smołko ten drugi dośrodkował na głowę Maćkiewicza, który pewnym mocnym uderzeniem dał nam prowadzenie. Przez pierwsze 20minut Orlęta były zespołem minimalnie lepszym, jednak w drugiej części pierwszej połowy to już Start przejął inicjatywę i po kilku groźnych sytuacjach ze stałych fragmentów gry w końcu dopiął swego i po kolejnym rzucie rożnym w 30minucie doprowadził do wyrównania.

W drugą połowę zdecydowanie lepiej weszli gospodarze, którzy raz po raz zagrażali bramce Kościeleckiego, jednak nie potrafili udokumentować tej gry kolejnym golem. W 70 minucie meczu nasz zespół objął prowadzenie po wrzutce z rzutu rożnego Czułkowskiego dobrze głową uderzył Bihus i tym samym strzelił zwycięskiego jak się później okazało gola. W końcówce meczu Start zdecydowanie zaatakował jednak nasz zespół nie pozwolił drugi raz doprowadzić do wyrównania. Warto dodać że w 88` minucie Orlęta musiały grać w osłabieniu po 2 żółtych a w konsekwencji czerwonej Bartosza Maćkiewicza, który dostał te wszystkie kartki w odstępie.... 10sekund.

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni mecz w tym roku przy ul. Sikorskiego. 25 listopada o godzinie 13:00 Orlęta będą podejmowały Unię Janikowo !!