Transfery: Ośmiu nowych zawodników!

Dzisiaj dostaliśmy oficjalną informację, kto wzmocni naszą drużynę w nowym sezonie 2018/2019. Do naszej kadry dołączy, aż ośmiu nowych zawodników.

Michał Żuchowski - zawodnik Orła Służewo, ostatnio Kujawianka Izbica Kujawska, gdzie rozegrał 16. meczy, w których zdobył 2 bramki oraz zaliczył 2 asysty. W sezonie 2016/2017 występował w naszym klubie.

Patryk Nowicki - W letnim okienku transferowym poprzedniego sezonu przeniósł się z Orląt do 3-ligowej Unii Solec Kujawski. Rozegrał tam 10. spotkań zdobywając 2 bramki.

Mikołaj Migdalski - Ostatni sezon spędził jako rezerwowy bramkarz Elany Toruń.

Radosław Kuzimkowski - wolny zawodnik, wcześniej występował w juniorach Elany Toruń.

Łukasz Witucki - Powraca do Orląt po roku gry w Zdroju Ciechocinek,

​Arkadiusz Dryps - ostatnio Zdrój Ciechocinek,

Maciej Seweryn - wychowanek IV ligowego Motoru Lubawa, w sezonach 2015/2016 oraz 2016/2017 występował w UKS SMS Włocławek. W ubiegłym sezonie występował w juniorach Motoru Lubawa w Lidze Wojewódzkiej oraz rozegrał kilka meczy w IV lidze.

Karol Wienconek - wychowanek UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, przez ostatnie 3 lata był zawodnikiem Wisły Płock w Centralnej Lidze Juniorów.

Już w sobotę o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Aleksandrowie Kujawskim, rozpocznie się pierwsza kolejka IV ligi. Przeciwnikiem będzie Unia Solec Kujawski. Będzie to dobra okazja, aby zobaczyć nowych zawodników w akcji.