VIDEO: Skrót meczu Orlęta 1:2 Sparta Brodnica

Skrót meczu 16. kolejki IV ligi 2018/2019 - Orlęta Aleksandrów Kujawski - Sparta Brodnica.

Wspieraj OrlętaTV!
Odwiedź naszego patronite: https://patronite.pl/orleta1920

zagramy pewnie z Orlem Sluzewo, Start Stawki, Wzgorze Raciazek no moze ze Zdrojem?

• wyjazdowy kibic napisał
    wszystkie kluby juz maja ustalone sparingi a my z kim gramy?

• Gibson napisał
    Wychodzi brak Mackiewicza

liga ruszy wiosna bedzie to termin prawdobodobnie polowa marca 2019,a w polowie stycznia pierwsze treningi .

• statystyk napisał
    w klasyfikacji strzelcow 4 ligi na drugim miejscu jest Lukasz Witucki 13 bramek , drugi nasz najlepszy strzelec to jest Adam Mlodzieniak 5 bramek,to duza przepasc ,pozostali maja po 3 bramki ,dwie czy jedna co daje w sumie 38 bramek strzelonych przy 18 straconych,przydalby sie gracz co zdobywalby 8-9 bramek.

w rundzie wiosennej na wyjezdzie grac bedziemy 10 razy a u siebie tylko 7,a wiec duzo wyjazdow nas czeka.

• esteta napisał
    na stadionie brak gospodarza i ludzi ktorzy dbali by oten obiekt,a ze jest wlasnoscia miasta to tym bardziej powinno Miastu na tym zalezec,bo jak cie widza tak o tobie pisza.

• Kibic napisał
    Co wybory jest to samo ciągle te same nadzieje że nowa rada w końcu stanie za Orlętami. Ale nie sądzę aby młody Kacpi ugrał coś dla klubu. Chyba że p.Gollus który szczycił się że jest kibicem naszego klubu pomoże Kacpiemu przebić się przez anty sportowców z rady. Ale to mało prawdopodobne ponieważ swoje już ugrał czyli stołek w urzędzie ale kibicuję że się uda wyciągnąć coś więcej

• zenek g napisał
    do zespolu dojda Rutecki i Kielbasa po kontuzjach

• zyga napisał
    teraz przerwa w rozgrywkach ,a pewno w styczniu i lutym odbeda sie sparingi ,czy wiadomo z kim bedziemy grac?