Wygrana na inaugurację !!!

W pierwszym meczu sezonu 2016/2017 Orlęta Aleksandrów Kujawski pokonały Kujawiankę Izbicę Kujawską 2:1 (1:1)

Pierwszą bramkę dla Orląt w 24 minucie zdobył Marcin Majchrzak pokonując bramkarza gości strzałem z 15 metra. W 34 minucie po błędzie obrońców goście a konkretnie Olek Tabaka zdobył bramkę wyrównującą. Ostatecznie wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa spotkania. W drugiej połowie gra od początku była bardzo agresywna. Goście za wszelką cenę chcieli osłabić naszą drużynę. Konsekwencją tej sytuacji była czerwona kartka, którą otrzymał strzelec bramki Olek Tabaka. W 86 minucie Adam Młodzieniak  swoim popisowym strzałem z rzutu wolnego zagwarantował zwycięstwo Orlętom.

W najbliższą sobotę Orlęta rozegrają swój pierwszy mecz wyjazdowy. Ich przeciwnikiem będzie Cuiavia Inowrocław.