Wzmocnienia przed rundą wiosenną

Wzmocnienia przed rundą wiosenną adFreestyle - reklamy, programy partnerskie, zarabianie przez internet

Do kadry klubu z Aleksandrowa Kujawskiego na rundę wiosenną dołączyło trzech zawodników.

• Tobiasz Janik, urodzony 10 kwietnia 1992 roku, środkowy obrońca. Wychowanek Elany Toruń, ostatnio Promień Kowalewo Pomorskie.
  • Marcin Modrzejewski, urodzony 8 listopada 1988 roku, napastnik, ostatnio grał w Wzgórzu Raciążek. W tym sezonie ma na swoim koncie 11 występów ligowych w których zaliczył 9 trafień
  • Jarosław Mańka, doświadczony 34 letni zawodnik występujący na pozycji środkowego pomocnika. Poprzednie kluby: Promień Kowalewo Pomorskie, Mień Lipno, Jagiellonka Nieszawa.

Do kadry dołączy jeszcze prawdopodobnie 2 zawodników, którzy są w trakcie załatwiania tj. pomocnik Adrian Nowicki z Orła Głogowo oraz Arkadiusz Dryps ze Zdroju Ciechocinek.

Wszystko wskazuję na to, że nie zobaczymy w rundzie wiosennej Patryka Stasiaka, Radosława Czułkowskiego i Łukasza Osińskiego.

W niedzielę (15.03) o godzinie 13:00 zagramy najprawdopodobniej ostatni sparing tej zimy. Rywalem będzie Włocłavia Włocławek. Mecz odbędzie się w Aleksandrowie Kujawskim.