Zdjęcia z meczu z Kujawianką

• mlody kibic napisał
    na Pakosc wraca Wojnowski,Bihus i Smolko czyli jedziemy w pelnym skladzie

• obserwator napisał
    dlaczego majac jeszcze jedna zmiane Kuzimkowskiego trenerzy nie dokonali zmiany ,zyskali by czas ,moze bramki by nie bylo ,no i Kuzimkowski pogral by troche a tak to mozemy stracic dobrego zawodnika.

• orleciak napisał
    Coz teraz przed ostatnia kolejka zrobic jechac do Pakosci i wygrac a wtedy mistrz jesieni bedzie nasz.

Wciaz MAMY Lidera

• Wierny kibic napisał
    Chcialbym pocieszyc wszystkich kibicow ktorzy po meczu czuli niedosyt,ze oto byl juz remis a tu porazka,ale taki jest sport w nastepnym meczu bedzie lepiej,bo widzialem jak przykro bylo naszym pilkarzom po meczu,ze tyle serca wlozyli w to spotkanie a tu gol w ostatnich sekundach,wierze,ze bylo im smutno-dlatego gramy dalej i pozycje Lidera trzeba bronic w Pakosci,poniewaz ta dryzyna na tytul mistrza jesieni zasluguje.

brakowalo Wojnowskiego i szkoda,ze nie gra Bihus ta kointuzja sie przeciaga w nieskonczonosc,no i nie gra Smolko co sie z nim dzieje to juz 2 mecz Go nie ma,jakby byli w/w to meczu bysmy nie przegrali.

• Kibol napisał
    Az lzy sie do oczu cisna patrzac na zalamanych chlopakiw po meczu walczyli byli lepsi mieli sytuacje a los tak chcial ze brodnica nas skarcila pod koncowke!! Szczescie ze janikowo przegralo i nadal mamy lidera.. oby w pakosci byla wygrana... Dziekujemy za walke do konca.. i jesli ktos moze to niech wyjasni sytuacje po meczu co sie stalo ze tam prawie bojka wyszla...

• mzks napisał
    Fajnie by bylo aby nasz zespol dzis tak z Brodnica zagral jak z Kujawianka wtedy o zwyciestwo nie ma sie co martwic