Planowane nowości na portalu! [ANKIETA]

Witajcie Czytelnicy naszego portalu :)

Pragniemy poinformować, że planujemy w miarę możliwości, wprowadzić na stronie kilka nowości, które uatrakcyjnią nasz portal.

Pierwszą naszą propozycją nowej funkcjonalności jest relacja tekstowa live z meczów.
Nowa rzecz na stronie polegać będzie na tekstowej relacji na żywo z meczu. Jeśli nie będziesz miał możliwości przyjechać na mecz, ale chcesz wiedzieć jaki jest wynik - wchodzisz na link i siadasz wygodnie. W takiej relacji będzie można śledzić: wynik meczu, składy drużyn, zmiany, kartki oraz opisy kluczowych sytuacji.

Co uważacie o wprowadzeniu takiej funkcjonalności ? Zapraszamy do udziału w ankiecie!

Jeśli macie jakieś pomysły, propozycję co chcielibyście zmienić na naszej stronie, zapraszamy do komentowania :)

Redakcja mzks-orleta.futbolowo.pl