Okres przygotowawczy

Od 8 stycznia drużyna seniorów Orląt rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu.

Zgodnie z ramowym terminarzem wznowienie rozgrywek Kujawsko-Pomorskiej IV Ligi planowane jest na 16 marca. Pierwszym ligowym rywalem w nowym roku będzie Unia Solec Kujawski.

W poniedziałek, przedstawiamy spotkania kontrolne tej zimy.

• Orlęta Pany napisał
    Jak zapcicie Unia Janikowo to będzie wasz 😁 kasa kasa Jajnikowo a później zawodnik będzie.

• zen.g napisał
    a gdzie sa obiecane pozostale mecze kontrolne?

• wujek napisał
    2 lutego gramy z Chemikiem Bydgoszcz , a ponoc Kedziora z Uni do nas przyszedl

• unia janikowo napisał
    Zuchowski juz jest nasz

• Grzesiek napisał
    A Maniek trenuje?

• Miasto ! napisał
    A co z Żuchowskim bo podobno też nie pojawił się jeszcze na żadnym treningu i jest gdzieś na testach nie informując w ogóle nikogo z klubu ,że idzie gdzieś na testy... mało profesjonalne zachowanie zawodnika co jest zawodnikiem klubu a robi sobie samowolkę.... Tak się mogą zachowywać wolni zawodnicy mając kartę na ręku bez zobowiązania wobec klubu.

• wyjazdowicz napisał
    26 stycznia gramy pierwszy sparing z Elana CLJ w toruniu

dwaj nasi zawodnicy Patryk Nowicki w II ligowej Elanie,oraz Remek Wojnowski w III lidze KP. Starogard przebywaja na testach w tych klubach.

no to fajnie,ze ktos podjal sie prowadzeniem strony-tego nam kibicom brakowalo -dzieki.

• obserwator ligi napisał
    jest w koncu info czarnego konia rozgrywek