I kolejka - A klasa: Sadownik - Orlęta II

Już jutro (niedziela - 18.08) rozpoczną swoje zmagania na boiskach A klasy zawodnicy Orląt II. W pierwszym swoim spotkaniu drużyna rezerw zmierzy się na wyjeździe z drużyną Sadownika Waganiec, niegdyś będącego rywalem ligowym pierwszego zespołu. Nasza drużyna podczas swoich przygotowań do sezonu 2019/2020 rozegrała dwa mecze towarzyskie (3:4 z Unią Choceń, 0:2 z Lechem Dobre) oraz jedną grę wewnętrzną ( 9:0 z Orlętami I). Pierwsza kolejka odbędzie się na stadionie w Zbrachlinie o godzinie 17:30. Wszystkich sympatyków klubu serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Ostatni raz drużyna rezerw Orląt wystąpiła w sezonie 2012/2013 w zmaganiach B klasy grupy Włocławek. Niestety po nieudanej rundzie jesiennej podjęta została decyzja o wycofaniu zespołu z rozgrywek.

Trzymamy kciuki za naszych chłopaków i życzymy im powodzenia we wszystkich meczach!