III kolejka - A klasa: Wzgórze Raciążek - Orlęta II

Sobota (31.08) godz.17 nasz zespół udał się na spotkanie wyjazdowe do drużyny Wzgórze Raciążek. Wzgórze po dwóch kolejkach uzyskali na swoim koncie 0 punktów z bilansem bramkowym 2-6. Po dwóch nieudanych meczach w lidze Aleksandrowianie wyszli na to spotkanie bardzo zdeterminowani. Zmotywowani w szatni słowami trenera pokazali od początku spotkania, że to im należą się pierwsze ligowe punkty.

I tak też było, w 17 minucie spotkania na prowadzenie wyprowadził naszą drużynę Bartosz Kozłowski, który wykorzystał zamieszanie w polu bramkowym rywala. W 29 minucie po idealnym wykonaniu rzutu rożnego strzałem z pierwszej piłki podwyższył wynik Tomasz Waszak. Tak minęła pierwsza połowa z dużymi kontrowersjami w decyzjach sędziego tego spotkania.

Druga połowa niemal cały czas kontrolowana przez naszą drużynę. W 52 minucie po dograniu piłki przez Arka Szreibera ponownie zdobywa bramkę Bartosz Kozłowski wykorzystując błąd bramkarza drużyny Wzgórza. W 71 minucie bramkę zdobył i ustalił wynik Karol Wienconek.

A Klasa Grupa Włocławek I, 3 kolejka

WZGÓRZE RACIĄŻEK - ORLĘTA II ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 0:4 (0:2)

Bramki: Bartosz Kozłowski x2 (17', 52'), Tomasz Waszak (29'), Karol Wienconek (71')

Orlęta zagrały w składzie:Iwiński (BR) - Dwojak (60' Kopaczyk), Wiśniewski, Waszak (C), Śmieszny (78' Dryps M.), Szreiber (67' Dobrzyniak), Kaźmierczak (85' Komorowski), Kozłowski, Wienconek, Adamski (70' Zaręba), Dąbrowski.