Jutro inauguracja rundy wiosennej! Zapowiedź meczu Unia - Orlęta

Jutro piłkarze Orląt zmierzą się na początek rundy rewanżowej z ostatnim w tabeli IV ligi Unią Solec Kujawski. Obowiązkiem naszego zespołu jest wygrać to spotkanie, jednak rywala lekceważyć nie powinniśmy.

Ostatnia w tabeli Unia traci do Orląt aż 30 punktów, zdobyła w lidze tylko 9 goli i straciła ich aż 49. Zespół z Solca Kujawskiego wygrał w bieżących rozgrywkach tylko jeden raz oraz dwa razy zremisował (notując przy tym aż czternaście porażek).

O tym, że Unia nie pogodziła się ze spadkiem z ligi świadczą próby wzmocnienia drużyny – Tomasz Rogóż (dawniej Zagłębie Lubin, Olimpia Grudziądz, ostatnio KS Łochowo), Oskar Kujawka (ostatnio Wda Świecie) czy Dorian Affeld (występował w takich klubach jak Zawisza Bydgoszcz, Arka Gdynia, ostatnio Chemik Bydgoszcz).

W pierwszej rundzie Orlęta pewnie pokonały Unie Solec Kujawski 3:0. Bramki w tamtym spotkaniu zdobyli Adam Młodzieniak, Vadym Povolotskyi oraz Michał Żuchowski. Poniżej skrót z tamtego spotkania.

W tej rundzie, nie zobaczymy Patryka Nowickiego, który został wypożyczony do Elany Toruń. Z nowych zawodników będziemy mogli zobaczyć na boisku Łukasza Ruteckiego, który wznowił treningi po kontuzji oraz Sylwestra Kiełbase (ostatnio Victoria London).

Mecz odbędzie się o godzinie 17:00 w Bydgoszczy przy ulicy Słowiańskiej 7.
Zapraszamy!