Kibicowanie staje się łatwiejsze z Ticketik - artykuł sponsorowany

Szukasz biletów na mecze siatkówki, koszykówki lub piłki ręcznej? Nie lubisz stać w kolejkach do kasy, prosić znajomych, żeby odstali za Ciebie lub kupować bilety tuż przed meczem i stresować się, że nie w ostatnim momencie ich zabraknie? Jeśli tak jest, to znaczy, że Ticketik to platforma idealna dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

Komu kibicujesz?

Za pośrednictwem Ticketik kupisz bilety i karnety na mecze PlusLigi siatkówki, OrlenLigi siatkówki, koszykówki, a nawet piłki ręcznej. Kluby takie, jak PGE Skra, AZS Politechnika Warszawska, Jastrzębski Węgiel, MKS Będzin STELMET BC Zielona Góra. Niezależnie od tego komu kibicujesz, z członkowską Kartą Kibica możesz kupić wejściówki po promocyjnych cenach w momencie, który dla Ciebie będzie najwygodniejszy.

Dlaczego właśnie Ticketik?

Przede wszystkim – przez wygodę. Koniec ze staniem w kolejkach do kas, koniec z proszeniem kolegów o zakup biletów dla Ciebie. Koniec ze stresowaniem się, że zabraknie dla Was biletów i obejdziecie się smakiem. Możesz spokojnie i komfortowo zaplanować wyjście na mecz siedząc przy komputerze w domu, w pracy lub korzystając z tableta czy Smartfona w podróży, np. stojąc w korkach. Proces zakupu biletu jest banalnie prosty i wymaga zaledwie kilku kliknięć. Po założeniu Karty Kibica otwiera się przed Tobą również bogata oferta interesujących promocji i zniżek, do których nie miałbyś dostępu za pośrednictwem kas czy punktów sprzedaży. Niezależnie od tego czy kochasz oglądać PlusLigę czy OrlenLigę, bez względu na to czy jesteś fanem piłki siatkowej, koszykowej czy ręcznej – z Kartą Kibica kupujesz bilety szybko, komfortowo i bezproblemowo. Co więcej, nie musisz się martwić również o ewentualne zgubienie biletu. Sama Karta służy za nośnik danych i przechowuje nie tylko informacje o Tobie, ale i dane wszystkich Twoich biletów, karnetów, wejściówek i zaproszeń VIP. Kibicowanie jeszcze nigdy nie było takie proste!

Zarejestruj się: http://ticketik.pl/#!/Register

Sprawdź ofertę biletów online: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenia/Wszystkie