LTP - Orlęta: zapowiedź meczu

W najbliższą sobotę tj.24.05.2014r. w ramach 26. kolejki V ligi nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z aktualnym liderem ligi LTP Lubanie. Początek spotkania o godzinie 17.00.

Nasz najbliższy rywal przewodzi aktualnie w tabeli V ligi. Podopieczni Marcina Kujawy po 25. meczach zgromadzili na swoim koncie 56. punktów. LTP wygrało 17. spotkań, 5. zremisował i 3. przegrał. Bilans bramkowy ekipy z Lubania 65-33. Piłkarze obu drużyn po raz ostatni spotkali się w rundzie jesiennej. Dokładnie 13. października 2013r. na stadionie w Aleksandrowie, gdzie Orlęta przegrały z LTP 1:2. Bramkę dla naszego zespołu w tamtym pojedynku zdobył Szymon Brzeziński. Mamy nadzieje, że w sobotnim spotkaniu nasi piłkarze podtrzymają dobrą passę i zainkasują komplet punktów.

PS Nie zagra Łukasz Żywica, który został upomniany w środę 4 żółtą kartką.