Na inaugurację z Sadownikiem

Zmianie uległa godzina meczu pomiędzy Orlętami i Sadownikiem Waganiec, który odbędzie się 8 sierpnia na stadionie w Zbrachlinie. Ze względu na to, że tego dnia zapowiadana jest wysoka temperatura, rozpoczęcie spotkania przesunięte zostało z godz. 17.00 na godz. 18.00.

W sobotę zainaugurujemy nowy sezon w IV lidze. Na wyjeździe podopieczni trenera Dariusza Durdy zagrają z Sadownikiem Waganiec.

Sadownik to beniaminek IV ligi, w zeszłym sezonie występował w V lidze kujawsko-pomorskiej gr. II i z dorobkiem 57 punktów zwyciężył w swojej lidze. Do drużyny z Wagańca dołączyli: Dawid Bocian, Dawid Łopatowski (Promień Kowalewo), Paweł Zaranek (UKS SMS Włocławek), Piotr Milewski, Przemysław Goc (Pomorzanin Toruń) i Aleksander Kostyuk z ukraińskiego FC Dinaz. Z oficjalnej strony naszych najbliższych rywali wynika, że rozegrali oni pięć spotkań sparingowych. Przeciwnikami Sadownika w okresie przygotowawczym byli: Cuiavia Inowrocław (porażka 1:4), LTP Lubanie (wygrana 1:0), Kujawiak Kowal (1:1), Lubienianka Lubień Kujawski (wygrana 5:3) oraz drugi zespół Sadownika (wygrana 3:2) .

Spotkanie poprowadzi Dariusz Orzechowski z Brodnicy. Na liniach asystować będą mu Piotr Wysocki z Rypina oraz Paulina Kuzioła z Trzebcza Szlacheckiego.