Naprzód pokonany !!!

Orlęta w ramach 14 kolejki podejmowały przed własną publicznością drużynę Naprzodu Jabłonowo Pomorskie.Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Kilka minut przed pierwszym gwizdkiem nad stadionem zaczął padać deszcz. Taka pogoda utrzymywała się przez pierwszą połowę spotkania. Pierwsi do głosu doszli goście w 10 minucie spotkania po rzucie rożnym bramkę głową zdobył Volodymyr Golovatenko. Przez pierwsze 30 minut Orlęta grały bardzo chaotycznie.Gubili piłki w środku boiska.Przełamaniem tej gry był strzał Łukasza Wituckiego,który strzałem z dystansu (30m) prawie pokonał bramkarza gości.Kilka minut później po indywidualnej akcji w polu karnym piłkę do bramki tuż obok leżącego bramkarza gości wturlał Daniel Matuszak.W 60 minucie spotkania na boisku pojawili się Mariusz Żywica oraz Marcin
Majchrzak, którzy zmienili Filipa Sąsałę oraz Daniela Matuszaka..W 65 minucie spotkania goście omal nie zdobyli kolejnej bramki.Na ich drodze stanął nasz kapitan SZYMON BRZEZIŃSKI,który wybił piłkę z przed bramki.Orlęta szybko ruszyły z kontrą,którą wykorzystał w sytuacji sam na sam z bramkarzem Radosław Czułkowski.Mecz zakończył Patryk Nowicki,który po podaniu w pole karne umieścił piłkę w bramcę. W najbliższą sobotę Orlęta rozegrają Derby Powiatu Aleksandrowskiego.Ich rywalem będzie Sadownik Waganiec.Mecz odbędzie się w Zbrachlinie najprawdopodobniej o godzinie 11.

Zwycięski skład:Kościelecki, Brzeziński, Czułkowski, Młodzieniak, Witucki, Żbikowski, P.Nowicki, Sąsała-(Żywica), Matuszak-(Majchrzak), Rutecki-(A.Nowicki),Wojnowski.