Orlęta wicemistrzem ligi!

Orlęta Aleksandrów Kujawski pokonały w ostatniej kolejce Noteciankę Pakość 3:1 (1:0). Dzięki temu zwycięstwu zakończyliśmy sezon na 2. miejscu w tabeli.

Aleksandrowianie otworzyli wynik w 44. minucie spotkania. Akcję rozpoczął Arkadiusz Dryps mijając dwóch graczy Notecianki, podał do Adama Młodzieniaka, który dośrodkował piłkę w pole karne, a tam Łukasz Witucki pewnym strzałem zdobył bramkę.
W 48. minucie Łukasz Witucki podał prostopadle do Łukasza Ruteckiego, który urwał się spod opieki obrońców i pokonał bramkarza gości płaskim strzałem - 2:0. Notecianka Pakość przeprowadziła kontrę w 80. minucie spotkania. Zawodnik gości - Przemysław Swójnóg wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony boiska i zdobył bramkę kontaktową.
Wynik na 3:1 po podaniu Mariusza Żywicy ustalił w 86. minucie Łukasz Witucki, zdobywając swoją 27. bramkę w sezonie.

Zobacz bramki z tego spotkania!

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Notecianka Pakość 3:1 (1:0)

Bramki: Łukasz Witucki (44", 86"), Łukasz Rutecki (48") - Przemysław Swójnóg (80")

Orlęta: Kościelecki - Povolotskyi, Śmieszny, Brzeziński, Dryps - Sadowski, Żuchowski, Wojnowski, Rutecki (Żywica) - Młodzieniak, Witucki