Pewne zwycięstwo w ostatnim sparingu. Kujawiak Kowal 1:7 Orlęta

W ostatniej grze kontrolnej Orlęta Aleksandrów Kujawski pewnie wygrały z Kujawiakiem Kowal 7:1 (5:0). Bramki zdobyli: 2 x Bartosz Maćkiewicz, Łukasz Rutecki, Vadim Powołocki, Artiom Kusznarenko, Patryk Nowicki, Łukasz Witucki.

Kujawiak Kowal - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:7 (0:5)
Bramki: 2 x Bartosz Maćkiewicz, Łukasz Rutecki, Vadim Powołocki, Artiom Kusznarenko, Patryk Nowicki, Łukasz Witucki

Skład: Migdalski - Mariusz Żywica, Brzeziński, Śmieszny, Cięgotura, Sąsała, Wojnowski, Witucki, Rutecki, Maćkiewicz, Kusznarenko

Zagrali również: Vadim, Patryk Nowicki, Adrian Nowicki, Młodzieniak, Denis Olejnik

Nieobecni: Czułkowski, Żuchowski, Kościelecki

W okresie przygotowawczym do rundy wiosennej podopieczni Wiesława Borończyka wygrali siedem meczy sparingowych oraz raz schodzili z boiska pokonani. W tygodniu napiszemy o wzmocnieniach drużyny.