Porażka i dwie czerwone kartki Orląt w Brodnicy

W sobotę Orlęta przegrały ze Spartą Brodnica 2:0. Piłkarze Orląt kończyli mecz w "dziewiątkę", bowiem czerwonymi kartkami ukarani zostali Remigiusz Wojnowski oraz Vadim Povolotskyi.

Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:0 (1:0)
44' Ivan Kovch, 92' Bartosz Zalewski

Skład Orląt: Kościelecki - Cięgotura (48' Olejnik), Śmieszny, Brzeziński, Czułkowski - A. Nowicki (46' P. Nowicki), Witucki (75' Młodzieniak), Wojnowski, Sąsała (46' Vadym Povolotskyi) - Rutecki, Maćkiewicz

Skład Sparty: Szreiber, Kaźmierczyk Mateusz, Lamka, Brzóska, Śnieć, Gajkowski (Talaśka), Rupiński (Ratkowski), Janczak, Zalewski, Kovch (Ciechowski Ł.), Pampukha

Żółte kartki: Remigiusz Wojnowski (30', 74'), Szymon Brzeziński (74'), Bartosz Maćkiewicz (81') - Mariusz Śnieć (26'), Ivan Kovch (54'), Pavel Pampukha (59')

Czerwone kartki: Remigiusz Wojnowski (74'), Vadym Povolotskyi (76')

Niestety prawdopodobnie do końca sezonu nie zobaczymy Łukasza Cięgotury, który podczas meczu doznał kontuzji (złamanie obojczyka).