Puchar Polski: Orlęta - Włocłavia Włocławek! Gospodarz gościem, gość gospodarzem

Już w najbliższą środę, 23 września, Orlęta rozegrają kolejny mecz o stawkę. Tym razem czekają nas emocje związane z Pucharem Polski. W ramach trzeciej rundy o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Aleksandrowie Kujawskim nasz zespół zmierzy się z Włocłavią Włocławek.

Wbrew wszelkim pozorom (wszakże to Włocłavia występuje w roli gospodarza), mecz odbędzie się w Aleksandrowie. Powodem tego całego zamieszania jest brak możliwości rozegrania spotkania na stadionie we Włocławku, ponieważ odbędą się tam zawody lekkoatletyczne.

Włocłavia to spadkowicz, który zajmuje ostatnią pozycję w ligowej tabeli. We wszystkich 7. kolejkach poniósł siedem porażek. W pierwszej rundzie Pucharu Polski zespół z Włocławka uzyskał awans bez gry, z powodu wycofania się występującej w A klasie - Wisły Dobrzyń. W drugiej rundzie Włocłavia wyeliminowała Skrwe Skrwilno, wygrywając z nią 3:2. W ostatnią sobotę Chełminianka Chełmno rozgromiła Włocłavię 5:1. Wydaje się, więc że Orlęta nie powinny mieć większych kłopotów z pokonaniem Włocłavi.

Zapraszamy wszystkich na to spotkanie i zachęcamy do głośnego dopingu dla naszej drużyny!

Warto dodać, iż obie drużyny, zagrają 3 października, we Włocławku w ramach 9. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej.