Zapowiedź 1/8 Pucharu Polski: Kujawiak Kowal - Orlęta

Już w sobotę (7 marca) o godzinie 15:00, piłkarze Orląt rozpoczną zmagania w rozgrywkach Regionalnego Pucharu Polski.

Kujawiak Kowal po jesieni w V lidze zajmuje 2. miejsce w tabeli i do lidera traci zaledwie jeden punkt.
Podczas zimowych przygotowań rozegraliśmy sparing z drużyną z Kowala, gdzie padł wynik 1:1.

W przypadku pomyślnego dla podopiecznych Roberta Tomczaka rozstrzygnięcia w 1/4 finału rozgrywek zmierzymy się ze zwycięzcą rywalizacji Cyklon Kończewice - Cuiavia Inowrocław. Ewentualny termin tego spotkania nie jest jeszcze znany.

W Orlętach wciąż testowanych jest kilku piłkarzy. Z kolei nie zobaczymy na boisku na pewno kontuzjowanego Michała Żuchowskiego.

Pary 1/8 Finału Regionalnego Pucharu Polski K-PZPN:

• Wda Świecie - Unia Gniewkowo
  • Mustang Ostaszewo - Włocłavia Włocławek
  • Pogoń Mogilno - Pomorzanin Toruń
  • Polonia Bydgoszcz - Unia Janikowo
  • Chemik Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz
  • Lech Rypin - Sparta Brodnica
  • Cyklon Kończewice - Cuiavia Inowrocław
  • Kujawiak Kowal - Orlęta Aleksandrów Kujawski

Mecze Kujawiak Kowal - Orlęta Aleksandrów Kujawski zostanie rozegrany 7 marca. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 i zostanie rozegrane na Stadionie w Kowalu.