1/8 finału Pucharu Polski. W sobotę gramy z Torem Laskowice

Wracamy do walki o stawkę. Przed ligowym startem rundy wiosennej Orlęta rozegrają spotkanie w ramach 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski. Rywalem będzie V-ligowy zespół Toru Laskowice Pomorskie. Gramy na wyjeździe, a mecz odbędzie się już w sobotę 12 marca o godzinie 15 w Świeciu. Tor w drodze do 1/8 finału PP wyeliminował jesienią Fuks Wielowicz (6:4), Myśliwiec Gostycyn (2:1) oraz Wisłę Nowe (5:1).

Tor Laskowice to klub który powstał w 1960 roku. Największy sukces klubu to wywalczenie 9. miejsca w Klasie Okręgowej Kujawsko-Pomorskiej (sezon 2014/2015).
Zespół Toru w obecnym sezonie po rundzie jesiennej zajmuje 11. miejsce. Laskowiczanie, prowadzeni są przez byłego trenera naszego klubu - Waldemara Czarneckiego.

Dla naszego zespołu mecz z Torem Laskowice będzie próbą generalną przed startem rundy wiosennej. Liczymy, że w tym spotkaniu pokażemy dobry futbol i mimo szacunku dla rywala wygramy pewnie i wysoko.

Tor Laskowice - Orlęta Aleksandrów Kujawski

12.03.2016 r. 15:00