Dziesięć bramek w meczu z Łokietkiem!

Orlęta zremisowały 5:5 z Łokietkiem Brześć Kujawski w czwartkowym meczu IV ligi. Bramki dla naszego zespołu zdobył: 3x Vadym Povolotskyi, Łukasz Witucki oraz Patryk Nowicki.

Wielu emocji i bramek dostarczył kibicom mecz 30. kolejki pomiędzy Orlętami a Łokietkiem.

Pierwsza połowa była tylko przedsmakiem emocji, jakich piłkarze dostarczyli kibicom w drugiej części gry. Gdy w 79. minucie Patryk Nowicki zdobył gola dla Orląt na 3:5, wydawało się, że jest po meczu. Gospodarze nie zamierzali jednak się poddawać. W 85. minucie Abbott strzelił bramkę kontaktową, dwie minuty później Sebastian Śmieszny ujrzał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko, a minutę później po zagraniu Łukasza Wituckiego sędzia podyktował rzut karny, którego wykorzystał Dawid Marciniak. Mecz zakończył się wynikiem 5:5.

W piątek opublikujemy bramki oraz skrót meczu z tego emocjonującego spotkania! Wyczekujcie ;)

Skład Orląt: Migalski - Czułkowski, Śmieszny, Brzeziński, Ciegotura - Olejnik (46' Witucki), Wojnowski, Żuchowski, Młodzieniak (55' P. Nowicki), Mackiewicz - Vadim (80' Kościelecki)