Orlęta wygrywają w ostatniej minucie!!!!

Orleta pokonały w sobotnie popołudnie Polonie Bydgoszcz 2-1.

Orlęta w pierwszej połowie były zespołem zdecydowanie lepszym i w 21 minucie objęły prowadzenie po strzale zza pola karnego niezawodnego Adama Młodzieniaka. Nasz zespół w pierwszych 45 minutach stworzył 4 czy 5 sytuacji 100% niestety od początku sezonu jesteśmy strasznie nieskuteczni co zemściło się w 40 minucie, bramkę na 1-1 strzelił Martin Romanek. Warto dodać, że w pierwszej połowie Bihus oraz Sadowski musieli opuścic boisko z powodu kontuzji.

W drugiej połowie gra się wyrównała, a Orlęta nie potrafiły stworzyć kolejnych 100% okazji. Wejścia Wituckiego, a później Smolko troszkę ożywiły nasze poczynania. Niestety wciąż nie potrafiliśmy objąć prowadzenia. Dopiero w dosłownie przedostatniej akcji meczu wyrzut z autu Drypsa przedłużył głową Szymon Brzeziński, piłka trafiła do Vadyma, który głową zdobył zwycięskiego gola. Kibice zgromadzeni na trybunach oszaleli z radości podobnie jak nasza ławka rezerwowych, która najchętniej wbiegłaby na boisko cieszyć się razem z zawodnikami.