Podsumowanie sparingów

Do wznowienia ligowych rozgrywek pozostało już tylko kilka dni. Czas na podsumowanie przygotowań do rundy wiosennej.

W ośmiu rozegranych sparingach Orlęta zdobyły 30 bramek, tracąc przy tym 20. Łączny bilans to 3 zwycięstwa i 5 porażek.

Orlęta rywalizowały z dwoma zespołami z IV ligi (Elana Toruń i LKS Ślesin), czterema klubami z ligi okręgowej (Zjednoczeni Piotrków Kujawski, Unia Wąbrzeźno, Mustang Ostaszewo i Łokietek Brześć Kujawski), z jedną drużyną z III ligi (Włocłavia Włocławek) oraz z zespołem występującym w A Klasie (Piast Bądkowo).

Przez 720 minut sparingów Michał Wilniewczyc skorzystał z 23 zawodników. Najbardziej eksploatowanym graczem był Sebastian Śmieszny, który zaliczył 630 minut. Z kolei zawodnikami, którzy zaliczyli najmniej czasu na murawie byli: Michał Kościelecki (18 minut) oraz powracający do treningów Mateusz Kąkolewski (45 minut). Warto odnotować też, że przez 35 minut na boisku gościnnie pojawił się Michał Baryza.

Pełne zestawienie czasu spędzonego na boisku:
Śmieszny
35
Michał Kościelecki
18

Bramki w sparingach zdobywali: Witucki (7), Witkowski (5), Mariusz Żywcia (3), Dryps (3), Modrzejewski (2), Oczki (2), Nowasielski (2), Śmieszny (1), Sąsała (1), Michał Kościelecki (1). Padły też dwa gole samobójcze (Łukasz Żywica, Spychalski).

Wyniki sparingów:

LKS Ślesin
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Unia Wąbrzeźno
Mustang Ostaszewo
Łokietek Brześć Kujawski
Elana Toruń
Piast Bądkowo
Włocłavia Włocławek

Adrian Nowicki został zawodnikiem aleksandrowskich Orląt!