Przegrywamy z Chełminianką

Orlęta przegrały u siebie z Chełminianką Chełmno 2:1. Bramkę dla Orląt zdobył Łukasz Witucki z rzutu karnego.

Prowadzenie dał Orlętom Łukasz Witucki, który w 62. minucie wykorzystał rzut karny. Kilka minut później nasz zespół mógł podwyższyć wynik niestety zmarnował dobrą okazję. Wydawało się, że Orlęta dowiozą prowadzenie do końca, ale Chełminianka zdołała dwukrotnie pokonać Kacpra Kościeleckiego. Bramki padły w 69. i 71. minucie. Orlęta próbowały doprowadzić do remisu, niestety nieskutecznie.

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Chełminianka Chełmno 1:2 (0:0)

Bramki: Łukasz Witucki (62', karny) - Piotr Kaczkowski (69', 71')

Orlęta: Kościelecki - Modrzejewski, Brzeziński, Żbikowski, Kupiec - Rutecki, Mańka, Młodzieniak (70' Sąsała), Sokół (75' Kaźmierczak), Mariusz Żywica (46' Łukasz Witucki),  - Witkowski (80' Mateusz Żywica)

Chełminianka: Kawała – Śmigielski, Szpankiewicz, Orlicki, Majorek – Baranowski (70' Murawski), Marks, Kaczkowski, Piasecki, Nalaskowski – Ernest

W najbliższą sobotę o godzinie 16:00 zmierzymy się w ramach 9. kolejki we Włocławku z Włocłavią.