Remis Orląt z liderem

Orlęta zremisowały na wyjeździe z Pogonią Mogilno, liderem IV-ligowych rozgrywek 1:1.

Pogoń Mogilno - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:1 (1:0)
Krzysztof​ Urtnowski 8' - Radosław Czułkowski 51'

Skład: Migdalski - Żywica, Brzeziński, Śmieszny, Cięgotura - Vadim (46' Czułkowski), Witucki, Żuchowski (78' Adrian Nowicki), Sąsała (46' Młodzieniak) - Rutecki (46' Patryk Nowicki), Maćkiewicz

Pierwsza połowa spotkania wyglądała bardzo źle w wykonaniu drużyny z Aleksandrowa. Zawodnicy byli ospali i nie mogli odnaleźć się na boisku. W 7 minucie spotkania Pogoń wywalczyła rzut rożny, po którym zdobyła bramkę, która nie powinna zostać uznana z powodu tego,że wcześniej opuściła boisko.Poziom sędziowania podczas tego meczu był bardzo słaby. Sędziowie liniowi próbowali pomiędzy sobą rozegrać turniej: Kto ile niesłusznych spalonych posędziuję dla danej drużyny. Odbiło się to na zachowaniu zawodników, którzy otrzymali żółte kartki. W drugiej połowie za sprawą pojawienia się nowych zawodników na boisku gra ożywiła się. Przełożyło się to na zdobycie bramki przez Radosława Czułkowskiego ,który wturlał piłkę do bramki. Najpierw jednak sędzia liniowy po raz kolejny próbował pobić rekord swojego kolegi, lecz sędzia główny nie dał się oszukać i uznał bramkę. Pod koniec spotkania sytuacjami strzeleckimi popisali się zawodnicy obu drużyn. Niestety na drodze Orląt stanął sędzia, a na drodze Pogoni nasz nieoceniony bramkarz Mikołaj Migdalski. Jednym słowem cała drużyna zasługuję na Pochwałę.

Na stadionie w Mogilnie melduje się około 50 kibiców z Aleksandrowa.

Za tydzień Orlęta na własnym boisku o godzinie 15:00 podejmą Lech Rypin.