Remis z Wisłą Nowe

Orlęta bezbramkowo zremisowały z Wisłą Nowe w ramach 27. kolejki IV ligi.

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Wisła Nowe 0:0

Orlęta: Kościelecki - Sąsała, Wojnowski, Brzeziński, Rutecki - P. Nowicki, Żuchowski, Witucki, A. Nowicki (46' Czułkowski) - Młodzieniak (46' Vadym [80' Olejnik]), Maćkiewicz

Spotkanie rozpoczęło się dosyć spokojnie. Żadna ze stron nie potrafiła zdobyć przewagi, a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. W przerwie gospodarze dokonali dwóch zmian w składzie. W drugą część spotkania lepiej weszły Orlęta. Pierwszą okazję w 54 minucie miał Vadym, który nie wykorzystał dobrego dośrodkowania Bartosza Maćkiewicza. Kilka minut później z siedemnastu metrów uderzał Łukasz Rutecki, jednak strzał był prosto w bramkarza. Goście najlepszą okazję mieli w  75. minucie. Piłkę przed własnym polem karnym stracił Remigiusz Wojnowski, na szczęście strzał zawodnika Wisły sparował nasz bramkarz Kacper Kościelecki. W 79. minucie Łukasz Witucki bardzo ładnie uderzył z powietrza, ale niestety obok lewego słupka. W 83. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę sędzia pokazał zawodnikowi Wisły Nowe, który próbował wymusić rzut karny. Ostatnie 10 minut spotkania to zdecydowana optyczna przewaga zespołu Orląt, niestety bez większych rezultatów. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Oba zespoły zagrały bardzo chaotycznie i nieskutecznie. Na uwagę zasługuje fakt, że kibice w Aleksandrowie w pierwszej połowie zobaczyli tylko jeden celny strzał na bramkę.