Zapowiedź: Orlęta - Sparta Brodnica

W sobotę, 14 października, aleksandrowskie Orlęta będą podejmować na stadionie przy ulicy Sikorskiego 8 Spartę Brodnica. Kolejny mecz o ligowe punkty aleksandrowianie zaczną o godzinie 15:00.

Ostatni raz obie jedenastki zagrały ze sobą w poprzednim sezonie, wówczas trzy punkty zostały w Brodnicy, gdzie Orlęta przegrały 2:0. Mecz ten kończyliśmy w "9".

Wideo z tego meczu:

Aktualnie drużyna Sparty zajmuje 9. miejsce. Nasza drużyna jak dotąd ma na koncie 10 punktów, natomiast Sparta Brodnica o cztery oczka więcej. Aleksandrowianie wygrali w ostatniej kolejce w Chełmnie w meczu z Chełminianką 2:1. Sparta natomiast, w ostatniej kolejce, przegrała na własnym stadionie z Sokołem Radomin 1:0, a w środę zostali pokonani w Pucharze przez Legię Chełmża 3:1.

Bilet: 5zł