Dariusz Durda nie jest już trenerem Orląt! Kto następcą ?

Jak podaje serwis MagazynPiłkarz.pl - Dariusz Durda przestał pełnić funkcję szkoleniowca Orląt!

Durda latem ubiegłego roku objął ponownie zespół Orląt. Pod jego wodzą Orlęta jesień zakończyły na dwunastym miejscu w tabeli, z dorobkiem 20. punktów.

Usłyszałem z ust prezesa, że w klub zamierza zainwestować potencjalny sponsor, a jednym z warunków podjęcia współpracy jest zatrudnienie nowego szkoleniowca– takie wyjaśnienia powziął Durda, z którym rozmawialiśmy w poniedziałkowy wieczór.

Według nieoficjalnych informacji, stanowisko trenera Orląt ma objąć Wiesław Borończyk, do niedawna pracujący we Włocłavii Włocławek.

Durda przyznaje, że jest rozczarowany nie tyle decyzją, co formą rozstania z aleksandrowskim klubem.

Trochę lat siedzę już na tej trenerskiej karuzeli, do tego jestem niezależny finansowo, więc sobie poradzę. Niech moja sytuacja stanowi dla innych szkoleniowców przykład, że warto formalizować postanowienia na piśmie, a nie wierzyć ludziom na słowo.

O tym, kto zasiądzie na ławce trenerskiej Orląt, przekonamy się pewnie niedługo.

Źródło: magazynpilkarz.pl