Nowe twarze w Orlętach

Na pewno siedmiu nowych zawodników zobaczymy w tym sezonie w składzie Orląt Aleksandrów Kujawski.

• Adam Młodzieniak, urodzony 20 grudnia 1976 roku, zawodnik występujący na pozycji środkowego pomocnika. Kluby w karierze: Unia Janikowo, Elana Toruń
  • Przemysław Żbikowski, urodzony 21 października 1993 (21 lat), środkowy obrońca, ostatnio grał w Chełminiance Chełmno gdzie wystąpił w 15. ligowych spotkaniach.
  • Kacper Orliński, urodzony 15 kwietnia 1994, pomocnik. Wychowanek Pomorzanina Toruń.
  • Łukasz Rutecki, 22 lata, występował w Orlętach w sezonie 2012/2013. Ostatnio zawodnik Włocłavi Włocławek
  • Mikołaj Migdalski, 16 lat, bramkarz. Wychowanek naszego klubu, ostatnio występował w juniorach Elany Toruń.
  • Patryk Stasiak, zawodnik dobrze znany kibicom Orląt. Powraca do Orląt po pół roku gry w Chełminiance Chełmno.
  • Radosław Czułkowski, ostatnio Zdrój Ciechocinek

W sprawie reszty testowanych zawodników trwają rozmowy.

W nowym sezonie nie zobaczymy Marcina Mrówczyńskiego (Lech Rypin), Arkadiusza Drypsa (Zdrój Ciechocinek) oraz Mateusza Nowasielskiego.