Piast Złotniki Kujawskie pokonane !!!

Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:1 Piast Złotniki Kujawskie

8' Młodzieniak                                                                                                               24' Wiśniewski

63' Sąsała

70' Bramka Samobójcza

79' Rutecki

Sąsała (81'Jakubiec)

W 22 kolejce 4 ligi Orlęta Aleksandrów Kujawski pokonały Piast Złotniki Kujawskie 4:1 .Od początku spotkania Orlęta miały dużą przewagę nad Piastem.W 8 minucie spotkania bezpośrednio z rzutu wolnego bramkę dla Orląt zdobył Adam Młodzieniak.W 24 minucie Wiśniewski zdobył wyrównującą bramkę dla gości.Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza część spotkania .Na początku drugiej połowy Orlęta nie mogły stworzyć sobie dogodnej sytuacji do oddania strzału.W 60 minucie spotkania Trener Wiesław Borończyk zadecydował zastąpić Mariusza Żywicę i Pawła Kupca Patrykiem Nowickim i Kacprem Orlińskim co poskutkowało ożywieniem gry.W 63 minucie drugą bramkę dla Orląt po dośrodkowaniu Łukasza Ruteckiego zdobył Filip Sąsała. W 70 minucie spotkania po zamieszaniu w polu karnym gości za sprawą Patryka Nowickiego obrońca Piasta popełnił błąd i skierował piłkę do swojej bramki. W 79 minucie spotkania 4 bramkę dla Orląt zdobył Rutecki,którego 6 minut później zastąpił Adrian Nowicki.

W najbliższą sobotę Orlęta zmierzą się na wyjeździe z Chełminianką Chełmno. Mecz odbędzie się o godzinie 16.