Wygrana na Inaugurację !

W inauguracyjnym meczu rundy wiosennej Orlęta Aleksandrów Kujawski pokonały na własnym boisku Cuiavię Inowrocław 3:0.

Mimo bardzo złej pogody Orlęta nie poddały się i przypisały do swojego konta kolejne trzy punkty. Strzelanie w 9. minucie rozpoczął Łukasz Witucki wykorzystując rzut karny. Gra przebiegała bardzo płynnie. Widać było,że Orlęta przez zimę popracowały nad techniką i dokładnością podań. Świetnie w dzisiejszym meczu zaprezentowali się nowi zawodnicy; Bartosz Maćkiewicz i Michał Żuchowski, którzy popisali się świetnymi akcjami zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie spotkania. W 61. minucie po podaniu Łukasza Ruteckiego bramkę po raz drugi zdobył Łukasz Witucki. W 68. minucie po akcji Łukasza Cięgotury swoją pierwszą bramkę w naszym klubie zdobył Bartosz Maćkiewicz. Pod koniec spotkania trener Wiesław Borończyk postanowił dać szansę Denisowi Olejnikowi, który popisał się świetnymi odbiorami piłki. Na pochwałę zasługuje również Mikołaj Migdalski, który wygrał pojedynek sam na sam.

Za tydzień Orlęta zmierzą się na wyjeździe z Pogonią Mogilno.

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Cuiavia Inowrocław 3:0 (1:0)
Bramki: 9' - Łukasz Witucki (karny), 60' - Łukasz Witucki, 68' - Bartosz Maćkiewicz

Skład: Migdalski - Cięgotura, Brzeziński, Śmieszny, M. Żywica ( 65' Młodzieniak) - Żuchowski, Wojnowski, Sąsała (46' Czułkowski), Witucki (70' P.Nowicki) - Rutecki, Maćkiewicz (80' Denis Olejnik)

Żółte kartki: Patryk Nowicki (93') - Łukasz Rybczyński (20')